Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Isotrex és Dalacin-T bevált...

Isotrex és Dalacin-T bevált nektek a pattanásra?

Figyelt kérdés
nagyon sok pattanás van az arcomon mindig.23éves Nő vagyok.börgyogyász rta fel.Ki hogy használta,és használt?Köszi
2010. nov. 18. 10:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom ezek arcra krémek de ha Babát szeretnék akkor ugye ez nem árt?(nem szivodik fel vagy ilyesmi?)Köszi.Erika
2010. nov. 18. 10:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 23 évesen ennyire pattanásos vagy, de mellette ápolod rendesen és tisztálkodsz is, akkor ez belső hormon baj, leginkább pajzsmirigyet kéne megnézetni az orvossal. Egy belgyógyász nem ártana. A bőrgyógyász tojik az egészre, felírja,amit mindenkinek felír,de nem a valódi tünetet kezeli.
2010. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is az isotrex-et használom, előtte pedig az elődjét az isotrexin-t használtam...Az isotrexin nagyon bejött :) Ezt az isotrex-et nem használom túl rég, de szerintem ez is olyan jó lesz mint az előző :)

17L

2010. nov. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2010. nov. 18. 13:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 18. 13:25
 6/7 A kérdező kommentje:
a 17éves lánynak üzenem hogy te még kamasz vagy neked lehet azért tüntette el de én már olyan sok mindent használtam és semmi sem segitett,nem hiszem hogy pont ez fog.A doki megmondta hogy csak gyogyszerrel tünnének el.
2010. nov. 18. 13:27
 7/7 Bukor Nikolett válasza:
Sziasztok, akit érdekel van eladó egyszer használatos Isotrex kenőcsöm! Érdeklődni privátban lehet !
2013. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!