Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor télen nagyon kiszárad...

Ilyenkor télen nagyon kiszárad az arcbőröm, sőtt a testem is. Hiába kenem testápolóval, arckrémmel, nem múlik el. És nagyon ég, viszket. Tudna esetleg valaki ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én bőröm nagyon száraz és ilyenkor télen valami borzalom benne lenni! Az arcomat le szoktam radírozni este, hogy ne legyen a száraz bőrtől "pikkelyes" és éjszakára sima kék, fémdobozos Nivea-t kenek rá, de vastagabb rétegben, mintha arcpakolás lenne. Annyit, hogy fehér legyen tőle az arcom. Abból rengeteget felszív az éjszaka folyamán, bár egy törölköző nem árt a párnára, hogy ne kenjen ki semmit az ember. Napközben sem árt többször vékonyan átkenni az arcot. A testemre babaolajat használok. Fürdés után a vízes bőrre felkenem és néhány percig hagyom beszívódni, majd a felesleget letörlöm. Ez jó szokott lenni. Ha napközben mégis szárazabbnak érzem a bőröm, átfutok rajta egy kis testápolóval.

Remélem tudtam segíteni!

2009. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Köszönöm!
2009. jan. 12. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! ELőször is ne fürödj, hanem tusolj, hidd el, sokkal jobblessz a bőrödnek. ne szappannak hanem tusfürdővel tusolj. A nívea tökéletes, és ami még fontos hogy renszeresen ugyan azt a készítményt használd. a babaolaj is jólehet, bár nemolvastam, de lehet benne valami. És még ami fontos. Mindig csak olyankor kend magad amikor tiszta vagy. vagyis frissen mostál kezet/arcot stb-t, mert így nem a káros-koszos anyagok épülnek be a bőrödbe. Jah, és nagyon sok vizet igyál, és egyél gyümit. sokan nemhiszen ebben, de tényleg belülről kell pótoljni a vízhiányt.
2009. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!