Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon göndör, hosszú, dús...

Nagyon göndör, hosszú, dús hajam van, és frufrut szeretnék magamnak. Lehetséges ez? Jól nézne ki?

Figyelt kérdés
Nyilván hülyén nézne ki, ha minden felé felkunkorodna, nem lenne egyenes, de gondolom egy jó hajvasalóval, hajvédő+hajfixáló sprével jól meg lehetne oldani, hogy szép egyenes legyen. Mi a véleményetek?
2010. nov. 19. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy mindig is göndör hosszú dús hajat szerettem volna frufruval, és szerintem nagyon szép lenne *.*
2010. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze, meg lehet oldani, a kérdés h van-e időd energiád rá minden nap sza.akodni vele. Mert vagy ki kell húzni reggel, vagy fel kell tűzni. Sztem jól néz ki, csak ha esik legyen nálad hajcsat hajlakk :)
2010. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!