Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » AVON Sweet Candy habfürdőjének...

AVON Sweet Candy habfürdőjének milyen illata van?

Figyelt kérdés

[link]

ez az, ha valakinek nem ugrana be névröl.

irja, hogy édes cukorillat. mégis mire hasonlít az illata?

nem tudom, hogy megrendeljem-e, mert 1 liter, és feleslegesen nem akarom. szeretem az édes illatokat parfümbe, édes tusfürdőm még nem volt, csak virágillatú.

aki már használt ilyet, annak hogy tetszett?

és mennyire erős az illata?


2010. nov. 20. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyet szeretnék rendelni :)

A következő katalógusba lesz csomagban (ez a habfürdő, kézkrém, testápoló meg még 1 tusfürdő 1000-2000 FT szerintem így jobban megéri)

De vissza lehet küldeni, ha nem tetszik

2010. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt ilyen, azt hiszem epres illata volt. nagyon szerettem. nem mondanám, hogy olyan erőteljes illata volt, mint például egy parfümnek, de azért egy ideig érződik a bőrödön. én is odáig vagyok az édes parfümökért, de ez a tusfürdő is nagyon bevált nekem.
2010. nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van ilyen habfürdőm, és szerintem nagyon kellemes illata van! :)


Nem tudom mihez hasonlítani... olyan mint az édes cukor illat. :D


Ha esetleg nem tetszene, tényleg kicseréltetheted, vagy elhasználhatod kutyafürdetésre, felmosóvízbe.... :D


Na de a viccet félretéve,sszerintem egy nagyon jó választás! :)

2010. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, és szerintem akkor rendelek :)


de még egy kérdés. ha már le van tépve a tetejéröl az a fém izé, akkor is vissza lehet küldeni? mert végülis csak úgy tudom megszagolni rendesen.

2010. nov. 20. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
igen úgy is vissza lehet küldeni
2010. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sweet_star válasza:

naon jó *.* nekem volt régebben :) kókuszillata van legalábbis én azt éreztem rajta......:)


11L

2011. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!