Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik olyan, hogy vasalás...

Létezik olyan, hogy vasalás után nem ugrik vissza a haj?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör hajam van, kb öt alkalommal egymás után vasaltam ki, és most hajmosás után rémülten vettem észre, hogy nem akar visszaugrani. Inkább csak apró hullámos, de nem göndör. Nem maradok így ugye??????? KEll nekem hüjjjje vén fejemmel mindent kipróbálni:(:(:(:(:(
2009. jan. 13. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajvasalás igencsak megviseli a hajadat!S nekem az a tapasztalatom, hogy mikor kezd tönkremenni a haj akkor elvesziti eredeti formáját... Tehát a te esetedben már nem göndör hanem csak hullámos. Szerintem ha már megbántad, akkor hagyj fel a hajvasalással és inkább ápold minnél intenzivebben igy van rá esély, hogy helyrejöjjön...Addig is ha göndör hajat szeretnél akkor vegyél ilyen krémeket, mert megfelelő használattal nagyon szép hatást tudsz elérni!Sok sikert!
2009. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom. Az a röhej, hogy a vasalóval nem is vasaltam, hanem göndörítettem.. hogy szabályos loknikat kapjak... és mégis így jártam.
2009. jan. 13. 13:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy a miután a loknik kinyúltak, nem visszaugrott göndörbe, hanem simára kinyúlt. És hajmosás után is ez maradt :(
2009. jan. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!