Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb.1 hónap múlva szeretnék...

Kb.1 hónap múlva szeretnék hajat felvarratni. Melyik a jobb szebb stb. a hőillesztéses vagy a varrott?

Figyelt kérdés

Valamint ha varrott hajam van,tudom hogy a hajammal fokozatosan nő lefelé...azt mindig vissza kell varrattatni?

Hőillesztésnél ez hogy működik?egyáltalán megéri?


2009. jan. 13. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát engem most eszéltek le róla!:(Egyik ismimnek 3 hónapig volt,aztán leszedette,és most csomókban hullik a haja!:(A fodrászom se ajánlotta!Amúgy igen,mindig feljebb kell rakatni, bármilyen technikával készül!
2009. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hajhosszabbításnál én inkább a varrottat ajánlanám. A hőillesztéses hajhosszabbítást egy speciális, hőre kötő ragasztóval csinálják, ami nem igazán tesz jót a hajnak. A fodrászok is azt javasolják, hogy kerüljük az ilyen vegyszeres beavatkozást. Hőillesztést akkor használnak elsősorban, mikor vkinek nagyon rövid, pár cm-es haja van, é másmilyen hajhosszabbítási technikát nem alkalmazhatnak nála.

A hajbevarrás jelenleg a legegészségesebb, legtermészetesebb és leghumánusabb módszer. Ha mindenféleképpen szeretnéd meghosszabbíttatni a hajad, akkor szerintem ezt válaszd. Hallottam olyat, hogy hőillesztés után valakinek nagyon tönkrement a haja és elkezdett hullani.

2009. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!