Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 2 évnyi folytonos vasalástól...

A 2 évnyi folytonos vasalástól, vagy az egyszeri festéstől ment tönkre a hajam?

Figyelt kérdés
2 évig folyamatosan vasaltam-mostmár nem, viszont nagyon tönkre van menve. most is meg fogom festeni de nem az egészet, hanem csak úgy beleborzolom (először is úgy csináltam...attól törhetett meg?) vettem balzsamot és most megfestem, utána meg majd bekenem vele.. kérdés: fessem vagy ne fessem meg?
2010. nov. 21. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
a kettő együtt. szőkíted? az árt elvileg a legjobban. elsőként vágasd le a károsodott részeket. utána fessed be(nem meg...). hajmosás után pedig használj balzsamot. MINDIG.
2010. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ha le vágom a töredezést a vége ugyanúgy meg van törve. nem szőkítem. narancssárga-vörös-re festem.
2010. nov. 21. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor beleszoktad masszírozni a hajadba a festéket és nem ecsettel kened fel igaz? (sorry ha rosszul értelmeztem) Ha így csinálod akkor biztos, hogy nem attól ment tönkre a hajad, mert én már évek óta így festem a hajam és attól semmi baja nem lett, pedig nekem is vékony szálú lett a hajam, de nem a festéktől hanem a vasalótól (sajnos) és későn jöttem rá, hogy ettől ment tönkre a hajam. Régen nagyon vastagszálú volt ameddig nem vasaltam, de elvékonyodott tőle, szóval azt ajánlom vágasd le a töredezett részt és onnantól kezdve !soha! ne vasald. Én se vasalom már kb. 2 hónapja, levágattam a töredezett rész és kezd helyrejönni a hajam.
2010. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én több éve festem/vasalom a hajam, és mindig megdicsérik h szép hajam van, szép = egészséges.

Annyi a trükk amit felettem már leírtak, hogy mindig használj balzsamot, és amikor nem muszáj ne vasalj hajat.

2010. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!