Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalo es gondorito egyben....

Hajvasalo es gondorito egyben. Mi a velemenyetek? Tapasztalat? Alul linkelve melyikre gondolok pontosan

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 21. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,h milyen lehet,de szerintem nem jo,de ez csak az én véleményem.ha veszel egy jo hajsütöt avval is tudsz göndöriteni és nagyon gyorsan készen van:)
2010. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinted nem jo...de miert nem?

irod, hogy ez a Te velemenyed..de mi az??Erdekelne miert nem jo egy ilyen dolog..szerinted (szerintetek) Ja., vagy miert jooo :)

2010. nov. 21. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, mármit nekem tetszik, de ez drágább mint egy sima normál hajvasaló nem? én nem adnék érte külön pénzt. Egy egyenesítővel is be tudod gönöríteni :)
2010. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom, hogy már a hajsütővassal se boldogulok, ha a saját hajamról van szó, pedig az egy lényegesen egyszerűbb szerkezet. Valahogy nem esik kezemre. Szóval én sima hajvasalót vennék, azzal be tudom göndöríteni, ha nagyon akarom. Viszont az amit mostanában reklámoznak a TV-ben, azt hiszem Hajas Lacival, aminek két oldalon vannak a simítói és úgy tudsz vele göndöríteni, na az sokkal szimpibb.
2010. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom,h szerintem mért nem jo.igaz 190fokra melegszik fel,de a sütö lapjai szerintem nem fogják jol kisimitani,nekem is volt ilyesmim azt hittem,h jo,de pár honapjára vettem ujat,ami csak simito volt,anyira kisimitotta a hajam,h a régit inkább elajándékoztam.
2010. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem jó, én pl mindig megfogom hajsimítás közben a hajsimítónak azt a részét is ami ennek forró, hát ott hajítanám el abban a pillanatban:D

És tényleg úgy van, hogyha veszel egy jó minőségű hajvasalót azzal lehet göndöríteni is :)

2010. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van és ezzel is lehet göndörítteni, és nem volt drága

[link]

2010. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!