Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a nike...

Mi a véleményetek a nike magaszárú cipőkről? Tapasztalat? Meddig bírja kb?

Figyelt kérdés
van egy magasszárú nike cipőm 3 hónapja vettm . Nagyon féltem meg minden. A kérdés a fentieken kivűl az h van a talpa a cipőnek és felette van ien varrás szerű körbe és a kérdés az hogy a nike cipőknek a talpa valahogy oda van varrva vagy az is ragasztva van mint a kinai cipőknek?
2011. okt. 10. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nike-t nem vennék, mert már mindenkin olyan van, és herótom van ettől. Tömegcucc, tömegmárka, egy szóval -> SZ@R.

Lehet sokáig bírja, de nem mindegyik... Én vettem egyet még aug-ban a Deichmann-ban és durván bírta 2 hétig. Mondom volt - nincs és nem is lesz soha többé Nike cipőm.

Most jelenleg nincs márkás cipőm, de egy 40 ezres Suprát fogok nem sokára megvásárolni a GarageStore-ban, web: [link]


A supráknak több előnyük is van: Nem tömegmárka, mert kib@szott drága és csomóan sajnálják rá a pénzt, magas szárú, és nagyon figyelemfelkeltő és már csak azért is, mert Bieber is olyat hord :D Szóval egy szó mint száz: Supra > Nike.


Nekem ez a személyes véleményem :)).


20F

2011. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt!:)
2011. okt. 13. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!