Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a póthajam?

Hogyan kezeljem a póthajam?

Figyelt kérdés
50-60cm-es fekete eredeti Európai póthajam van. Hőillesztéssel kerül majd fel. Hogyan kell majd mosnom/kezelnem,hogy tartósan megmaradhon, illetve van valami különös elővigyázatosság vasalásnál? Naponta vasalok hajat. Ha festeni akarom majd,mert az eredeti hajam elég hamar lenől,azt ugyan ugy lehet vele együtt festeni??
2010. nov. 23. 15:37
 1/3 anonim válasza:
nekem is fekete 60cm-s magyar póthajam van. csak nekem varrva van. én ugyan ugy kezelem mint a sajátom.. ugyan ugy mosom meg áplom vasalom stb.. és ha festem az se árt neki :)
2010. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszii:)
2010. nov. 23. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden olyan művelettel csínján kell bánni, ami roncsolja, vékonyítja a hajat. Sajnos ilyen a festés is. Fokozatosan vékonyodik el tőle a haj és egy idő után már meg sem tudja tartani a póthajat.

Üdv, HajDoktor

2010. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!