Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindig piros az arcom, mivel...

Mindig piros az arcom, mivel tudnám halványítani van teljesen megszüntetni?

Figyelt kérdés
Púdert nem szeretnék használni mert félek hogy pattanásos leszek tőle,van valami trükk,pakolás vagy bármi amivel ezt el tudnám mulasztani?Kérlek segítsetek mert már nem tudom hogy mit csinálhatnék és nagyon zavar!!!Előre is köszönöm a normális válaszokat!
2010. nov. 23. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Korektor,alapozó.Van h ez a megoldás sajnos,amúgy ma már sok olyat lehet találni amitől nem leszel pattis.Ott vannak pl az ásványi alapozok.

[link]

Én napi szinten használok alapozót és nem vagyok pattanásos.Szóval a pattanás szerintem nem feltétlen csak a smink miatt jön ki,elég ha olyat eszel.

Ott vannak még a színezett hidratálók is.

[link]

[link]

2010. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!