Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Avon For Men hidratalo,...

Avon For Men hidratalo, husito hab borotvalkozas utan valki hasznalta mar, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

kipatogzasra jo lenne?

hasznalok eleg sok mindent borotvalkozasra de megis begyullad a borom,szortuszok,stb...


2010. nov. 23. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én avon tanácsadónő vagyok, és a férjem minden ilyesmit használ. Mi sosem tapasztaltunk semmiféle allergiát, de ha ennyire problémás a bőröd, akkor sima gyógyszertári készítményekkel próbálkozz először. Nem tudom, borotválkozás utáni készítményük van-e, sokszor a sima saját készítésű arckrémük is nagy segítség (frissen keverik, hamar lejár és nincs benne tartósítószer). Az is megoldás, ha átmenetileg áttérsz a villanyborotvára, amíg a bőröd magához tér. A benövés ellen egy természetes anyagokból álló vagy érzékeny bőrre való arcradír rendszeres használata sokat segíthet, inkább ezt, mint benövés elleni további kemikáliát.
2010. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van villanyborotvam is (80€-s szoval nem gagyi),de az álamalatt tobb benoves jon ki így ezert ott gillette mach3-t hasznalok,hogy rendesen letudjam borotvalni. (mar rendeltem gillette fusion powert nemsokara megjon - kiprobalom hatha jobb mint a mach3).

Szoktam peeling kesztyuvel regebben es peeling szivacsal borradirozni,hasznalok szinte minden nap peelinges arc lemosot...mert meg ezen kivul pattanasaim is kijonnek.


"a sima saját készítésű arckrémük is nagy segítség" - olvastam en is mar gyakorin,hogy mindenfele "méreg"nelkuli szerek hasznalata utan mar nem jottek elo az illetonek semmi borproblema csak eleg draga invesztalas....igaz hogy vissza jon az ara hisz amik a "kezelesere" kolt az ember az se olcso...ilyet hogy tudnek en magam kesziteni? gyogyszertarbaN?


Voltam mar borgyogyasznal,de nem volt valmi segitokesz ez ugyben....kerdeztem tole mit tegyek vele az mondta borotvalkozas utan hasznaljam azt az arc lemosot amit a patanasaimra irt fel(atlatszo szesz amit ugy kevernek ki a gyogyszertarban. de elegge szaritja a bort ami nem tesz jot erzekenyborueknek borotvalkozas utan szerintem. Mar reg nem hasznalom amugy ezt a szeszt)


21/F

2010. dec. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!