Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestéstől hullik a hajam,...

Hajfestéstől hullik a hajam, mivel tudnám ezt megállítani?

Figyelt kérdés

Mostanában sűrűn volt festve a hajam,főleg a szőkítés óta nagyon hullik a hajam..Most ismét festem a hajam és feltűnt,hogy nagyon kevés hajam lett.. A régi szép dús hajam igencsak megfogyatkozott.Hogyan tudnám megállítani a további hullást?És mivel tudnám azt elérni,hogy ismét visszanőjön a hajam és valahogy olyan legyen,mint volt..

Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! :)

18L


2010. nov. 26. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

hát először is nem fested többet egy olyan 10 évig.

másodszor ne csesztesd mindennel pl. hajszeszekkel meg ilyenek. akkor talán visszanő és olyan lesz mint régen...

2010. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az eredeti hajszínem,ez nem fog menni..Gondoltam elmegyek bőrgyógyászatra,megkérdezni a dolgokat bőrgyógyászra amúgy is mennem kell herpesz miatt..Arra se találtam még megoldást.
2010. nov. 26. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
tudod az a baj ezzel, hogy a nővérem is 15 éves korában festette a haját. most 30 éves és olyan ronda a haja a sok festéstől. visszakívánja a régi haját
2010. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,ettől én is félek..Csak az a baj,hogy hiába vagyok 18 éves,de semmilyen színű a hajam,őszhajszálaim is vannak,ezért festem.Remélem a bőrgyógyász tud valami megoldást erre a problémámra.
2010. nov. 26. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem miért nem melírozol, miért festeted..Az én fodrászomnak, amikor mondtam,hogy hajszínt szeretnék váltani, rögtön azt mondta ne!! Majd elég lesz, ha már ősz leszek, de addig ne, mert akármilyen festéket is használna, előbb-utóbb károsodna annyira,hogy úgyis szünetet kéne tartani.

Amikor melírozza, mindig használ ápoló összetevőt is és még soha semmi baja nem lett a hajamnak a melírtól és ez is eredményez egy hajszínváltást.

2010. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

14 éves koromtól festem a sötétbarna hajamat piszkosszőkére, saját magamnak, fodrász még soha nem látott, és gyönyörű a hajam.

Használj ricinusolajat.

23/L

2010. nov. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
énis igy kezdtem kicsit hulott csak..aztán most vitaminos kezelésre kell mennem mert eztuán csomokba fog hullani a hajam:S és azse biztos hogy visszafog nőni. szerintem ne fesd be...jobb mint kopasznak lenni
2010. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huhh nem nagyon vigasztaltak a válaszok..Most melliroztatni szeretném,de végül is akkor is ugyanúgy festve lesz egy idő után,hisz nem tudja mindig ugyanazokat a tincseket mellirozni.Mindenesetre dokihoz elmegyek,nekik ezt jobban kell tudniuk.
2010. nov. 27. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
En is ruhellem az eredeti hajszinemet, mert olyan szurkesbarna seszinu...Ezert en se tudom elkepzelni, hogy ne fessem. Ugy jartam mint te, a szep dus hajam mar nincs sehol, fele annyi van, persze nemcsak a festektol hanem a hajvasalastol is. En atalltam a hennara, mert az novenyi es erositi hajat es nem vagja tonkre, mert nem hatol be a szal szerkezetebe. Persze azok kozott is meg kell nezni, hogy mit tartalmaz mert lehet h csak henna-nak allitjak be kozben tartalmaz olyat is amit a szintetikus. En mellett gyogynovenyes sampont hasznalok...te is hasznalj olyat amit pl a baba-knal hasznalnak mert azok nem tartalmaznak mindenfele hulyeseget.
2010. nov. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! nekem a festéstől tönkrement a hajam,letöredezett,kb felére.Szörnyű.

Úgyhogy már 4hónapja nem festetem a hajamat.Le fogom növeszteni és tudom hogy ronda lesz így egy darabig,de nem érdekel.

Jó hogy időben észhez tértem!

2010. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!