Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom hülye kérdés, de hogyan...

Tudom hülye kérdés, de hogyan nyomjam ki a mitesszereket?

Figyelt kérdés
Nekem sose sikerül :S
2010. dec. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
10-15 perces kamillás gőzölés segíthet. ezt még valamikor itt olvastam. valaki hosszan kifejtette. próbáld megkeresni
2010. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, kamillás arcgőzőlés. Leírom:

- Na kezdjük a legelejéről,szóval: felforralsz gázon egy pár deci vizet és amikor már forr akkor belerakod a filtert és kb benne hagyod 10 percig még színe nem lesz,de ezt majd úgyis látni fogod. Tedd az asztalra,hajolj fülé, és egy törölközőt teríts a fejedre,magad köré,úgy,hogy a gőz ne jöjjön ki. Eleinte nagyon forró lesz,akkor kicsit hajolj távolabb.

- kb 15 percig elég lesz.

- kezed tiszta legyen, mert különben nagy és piros sebek keletkeznek majd utána

- utána kend le tonikkal,majd valami hidratálóval. Vagy valami pórusösszehúzót is alkalmazhatsz,mert a gőz úgye kitágítja a pórusokat,és ezért tudod kinyomni őket.

Használhatsz sima vízet is, de a kamillás jobb mert gyulladáscsökkentő, nyugtató is egyben.

Azért az lenne az igazi, ha nem filteres teával csinálnád, hanem valódi kamillavirággal, gyógyszertárban lehet kapni, papírzacskóban van és szárított. Az az igazi!


Remélem segítettem. :)

2010. dec. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves második! Nekem van itthon kamillateám (szárított)abból mennyit kell belerakni?
2010. dec. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!