Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fájdalmas hónaljban...

Mennyire fájdalmas hónaljban és intim részen az epilátorral történő szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Lehet ugyanazzal a géppel, mint a lábamat? Csinálja valaki magának? Amúgy a láb epilálást jól bírom, nem fájdalmas, csak ezeken a részeken még nem mertem kipróbálni.
2009. jan. 18. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
én alkohollal szoktam fertőtleníteni. de csak a lábamon csinálom, ott nekem se nagyon fáj, viszont hónaljban és intim részen nagyon fájt, kicsit vérzett is, soha nem próbáltam többet.
2009. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt nem tudom neked ajánlani. Hónaljon kipróbáltam epillátorral, kisebesítette. Az intim részt pedig el se merem képzelni milyen szenvedés lenne.
2009. jan. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is kipróbáltam, és nekem is vérzett a hónaljam...az intim területen nekem érdekes módon kevésbé fájt(igaz ott is vérzett) , lehet h ez azért van mert kicsit könnyebben hozzáfér az ember..:P:)
2009. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon fájdalmas!Bár nem próbáltam, de nem is készülök kipróbálni.Jó pár epilátor dobozán rá van írva, hogy nem szabad hónalj és intim testrészen használni.

Én is a lábamra epilátort használok, de hónaljra gyantát, ami egybe kiszakítja a szőrszálakat és nem pedig egyenként!

2009. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a lábamon és a hónajamon is szoktam epilálni nekem nem vérzett csak pár pici pontban...ha nem akarod hogy annyira fájjon vehetsz az epilátorhoz intim testrészre és hónajra váló kelléket.Szerintem el lehet viselni az elejében a fájdalmat...később már könnyen megy...bár igyaz hogy mindenkinek más a tűrőképessége...:)
2010. jan. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!