Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú (festett) szőke hajam...

Hosszú (festett) szőke hajam van. Egészséges egyszere ennyi sampon és balzsam?

Figyelt kérdés
Van kétféle samponom, egy ami arra jó, hogy egyenes maradjon a hajam, és egy ami a festett hajra jó. Emellett van 2 balzsamon, egy szintén az egyenes hajra, a másik meg a kifésülhetőség miatt. Egyszerre használtam mind a 4et (sampon egyenes hajra, színvédő sampon, balzsam egyenes hajra, kifésülést segítő balzsam <-ebben a sorrendben). Károsodik ettől a hajam? A hajegyenesítő sampon a legtartósabb, a hajvasaló vagy a többi hajkiegyenesítő krém kb 1-2 órát tart, a sampon egy hétig, viszont 6hetente festem, ezért szükséges a színvédő, és hogy könnyen kifésülhető legyen. Valami tanács, hogy lecsökkentsem a 4 kozmetikumot esetleg 2re?
2009. jan. 18. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

fodraszujsagban visszatero tema, hogy eleg hetente egyszer balzsamozni, kulonben "tulapolt" lesz a hajad, fako, meg terhelt. (en kb ketszer balzsamoztam, de redukaltam egyre).


sajnalom, a tobbi reszhez nem tudok hozzaszolni, mert huyeseget nem szeretnek irni, csak hogy irjak valamit, de remelem segítettem.


amugy érdemes megkerdezni egy fodraszt, talan o tudja a tutit. illetve vannak ilyen 2in1, meg 3in1 samponok, balzsamok, azokban hatha van olyan kombinacio, amilyen neked kell

2009. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hetente elég 1x hajat mosnom, de azért 4 féle tubusból rákenni mindenfélét, elég bizarr, viszont gyönyörű lesz a hajam tőle :) azért köszi:)
2009. jan. 18. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy többfélét kensz rá, baja biztosan nem lesz a hajadnak, ha egyidejűleg nem dupla adagot is használsz. Tegyél ugyanannyi sampont/balzsamot a hajadra, mintha egyfélét használnál. Esetleg előre bekeverheted magadnak, akkor nem kell mosáskor vacakolni vele.
2009. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mielőtt felkenném a 2. sampont, lemosom előtte az előzőt... de ez a bekeveréses dolog nem rossz ötlet! köszi!
2009. jan. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!