Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz ajkakra milyen megoldás...

Száraz ajkakra milyen megoldást ajánlotok? (lényeg lent)

Figyelt kérdés

Szóval, az ajkaim mindig szárazak, pedig használok ajakápolót, kellő mennyiségű vizet iszom, gyümölcsöket is rendesen eszem. Eddig csak ilyen "kitekerős" ajakápolókat használtam, de már nagyon zavaró, hogy mindig ilyen száraz. Gyakran a belső fele sötétebb lesz és még szárazabb, amitől csak még csúnyább az egész szám. Mit ajánlotok? Nektek mi használt, főleg, ha volt már ilyen problémátok.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. dec. 5. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem az szokott használni, hogy fogkefével átdörzsölöm, rakok rá mézet és kb. 10 percig rajtahagyom:)
2010. dec. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én este, lefekvés előtt be szoktam kenni testápolóval. Hülyén hangzik de hatásos :)
2010. dec. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
méz, 10 percig rajtahagyod majd lenyalod/mosod
2010. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem folyton iszonyatosan száraz a szám, minden egyes nap megküzdök vele :)


Nálam a hagyományos (régi) nivea vált be...


[link]


Éjjelre jó vastagon bekenem, reggelre mintha kicserélték volna :)



Illetve a másik a neutrogena ajakápoló, viszont ez nagyon pici és majdnem ezer forint, elég drága sajnos.


[link]

2010. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt hiszem, rosszul vagyok bekötve, mert nekem a méz fájdalmasan szárítja a bőrömet. :) A testápolót is próbáltam már, de sajnos nálam annak ugyanaz a hatása, mint a sima, mezei ajakápolóknak, azaz fényes lesz tőle a bőröm 5 percre, de ennyi.

Ezt a Neutrogena dolgot ki fogom próbálni, sokan dícsérik, de én még soha nem próbáltam.

Köszi az eddigi válaszokat! A többi válaszra is kíváncsi vagyok. :)

2010. dec. 5. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez vált be :)

2010. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

sima kéktégelyes nivea krémet szoktam napközben vékony, este vastagabb rétegben felkenni, és olyan puhi a szám mint a babapopsi:))

amúgy ha nagyon durván száraz a szád, vegyél carmex ajakápolót, a dmben kapható, 900 forint, ami kicsit borsos, de olyannyira megéri az árát, hogy az ember el sem hinné:)

megvan már egy fél éve,és még mindig rengeteg van benne, egész napos hidratáltságot nyújt, eleinte én sem akartam kipróbálni az ára miatt, mos tmeg egy csomó osztálytársam ezt használja:)

2010. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én pont az előbb rendeltem az Avonból ajakápolót, mert előző héten annyira kifújta a szél, hogy hú... szóval majd leírom a tapasztalataimat vele kapcsolatban ha gondolod...

300 forint és vmi SOS ajakbalzsam a neve:)

2010. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a patikában vettem... sokkal jobb mint ezek a labellók meg egyebek. (fel volt repedve a szám annyira száradt ki...és rendbehozta)
2010. dec. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Huh, köszi szépen, mostmár lesz miből válogatnom. Aranyosak vagytok, hogy segítettetek! Köszönöm! Ja, jobbulást minden száraz ajkúnak! :)
2010. dec. 5. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!