Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászok! Otthoni szőkítés,...

Fodrászok! Otthoni szőkítés, color remover, minden, ami kell, és abszolút félresikerül eredmény. Mitévő legyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gesztenyebarnára festem a hajam már egy bő éve, majdnem derékig ér, szép hosszú. Viszont meguntam ezt a sötétbarnát, váltani akartam egy jóval világosabbra, szőkésbarnára. Vettem fodrászkellékesnél Color removert, az egész szépen le is szedte, kicsit vöröses, de világos színe volt utána. Pihentettem két napot, és utána rámentem 8/33 kódú, szőke hajfestékkel, 9-es oxival. Hát, az eredmény... a hajam töve (ahol természetes színű lenövésem volt) tulajdonképpen rézvörös lett (!!), míg a hossza, az összes többi rész szinte ugyanúgy néz ki, mint amikor barnára festettem.. pedig előtte ugye leszedtem és tök világos volt, a szőke festék viszont ezt csinálta vele. ez hogy lehet, és mit javasoltok? továbbra is szeretnék világos hajat, de mostmár nem tudom, mivel ártanék még többet, és mi lehetne a megoldás. egyelőre pihentetném, nem sínylette meg egyébként ezeket a műveleteket, de most egy bő fél hónapig nem akarnám piszkálni, nehogy nagyon megártson neki. mi legyen? :S
2010. dec. 5. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fodrász, de szerintem bolti szőke festékkel kellett volna rámenned, olyannal, amit még el kell készíteni.
2012. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*NEM olyannal, amit még el kell készíteni.
2012. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!