Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítés? (mell, has)

Szőkítés? (mell, has)

Figyelt kérdés

Szeretném kiszőkíteni a szőrt a mellemnél meg a hasamon ami van,de még sose csináltam...úgy olvastam/hallottam, hogy kifehéríti a bőrt is a szőkítő:O ez igaz?meg hogy vazelinnel kell bekenni a bőrt szőkítés előtt és úgy rá...valaki leírná nekem ennek a menetét meg milyen oxid meg szőkítő por kell hozzá??

Nagyon köszönöm!

16/L


2011. okt. 20. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Én párszor szőkítettem, és tényleg kiszedte a bőröm színét, a szőke szőrszálak attól pedig még látszódtak...

Én nem kentem semmiféle vazelinnel, a szőkítő dobozán pedig írták, hogy miből mennyi kell.

Ősszességben: nem ajánlom.

Mellé mennyire erősek a szőrszálaid ezeken a helyeken, mert nagyon erős szőrzet hormonális gondra utalhat.

2011. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem erős,de én gyantáztam is,de volt,hogy borotva:S nem mondanám azért durváának,de azért nem is valami vonzó,mivel fehér bőröm van és sötét barna szőröm:S

nem értem,hogy akkor más,hogyan szőkít...nagyon szeretném,de még mindig kicsivel esztétikusabb/szebb látvány a szőke szőrszálak, mint a sötét barna...szerintem,de így akkor fogalmam sincs,hogy hogyan szőkítsem ki,nem szeretném a bőrömet is leszívatni!

Egyéb megoldás?:S

2011. okt. 20. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi, hogy picit offolok, de a legrosszabb a borotválás!!! Ezt inkább felejtsd el, mert nagyon megerősödhet tőle a szőr! Nem akartalak megbántani, csak írtad, hogy néha előfordult. Segíteni a kérdésedben nem tudok, szerintem legjobb lenne egy kozmetikussal konzultálni erről, ő mégiscsak szakértő ebben, és az a munkája, hogy segítsen.:)
2011. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rendben köszönöm,am össz 2x borotváltam le nem több,hát akkor nem tudom,kozmetikust kell kikérdezni:/

azért köszönöm!

2011. okt. 20. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam szőkíteni, kiszívja a bőröm színét, de kb. 10-15 perc múlva visszaáll az eredeti színére, és nekem nem is feltűnőek utána a szőke szőrszálak.
2011. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hmm,szóval akkor nem maradandó?:o

Vagy ez mindenkinél változó?

2011. okt. 23. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típus vagy, nekem kevés a festékanyag a bőrömben, nekem maradandóan szedte ki a színét, akkor normalizálódott a helyzet mikor nyáron rá tudtam napozni.

Ne kísérletezz már a borotvás kalandok után, menj el kozmetuikushoz ahogy a 2. kommentelő is tanácsolta.

2011. okt. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!