Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért pirosak még a pattanásai...

Miért pirosak még a pattanásaim helye?

Figyelt kérdés
Pedig már több napja kinyomtam őket... Így nagyon ronda.
2010. dec. 6. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ha nem megfelelően nyomja ki az ember, roncsolhatja a szöveteket, és ez sötétebb foltokat eredményez a bőrön. Sajnos sokáig is tart, amíg teljesen eltűnnek.
2010. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogy kell "megfelelően" kinyomni?
2010. dec. 7. 16:08
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy, hogy elmész kozmetikushoz, és ő megcsinálja neked... otthon nem szabad nyomkodni, pont ezért
2010. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mit csináljon az, akinek a kozmetikus tette tönkre a bőrét? :(
2010. dec. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

keressen egy jó, megbízható kozmetikust, aki helyreteszi

mást nem tudok mondani

alapvetően olyanhoz kell menni, akit ismerősök ajánlanak hogy, jó, vagy esetleg ismered

2010. dec. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már a negyedik volt, ajánlások szerint. :( És nagyon sok pénzt beleöltem már, bőrgyógyásznál is voltam, nem egynél. Legszívesebben ki sem mennék az utcára, úgy tönkretették a bőrömet. :(
2010. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

[link] Kb. ilyen az arcom, mint az első képen. Piros, sebhelyes és van néhány új is. Most a Lubexyl-t próbálom, remélem használ.

2010. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonló... :(


Írj, ha használ!

2010. dec. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!