Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a ti hajatok? (+leírás)

Milyen a ti hajatok? (+leírás)

Figyelt kérdés
Linkeket szeretnék tőletek kérni ,h milyen a hajatok úgy értem ,h milyen stílusra / milyen formára-alakra van lenyirva ...A frufrura is kiváncsi vagyok jahh és a korotokat légysziiii Köszzz :)
2010. dec. 8. 17:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
jézusom... NEM haLYatok hanem haJatok xD
2010. dec. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Jóówan nahh ...

De ha csak enniyt akartál akk nem muszály volth irni !

2010. dec. 8. 17:26
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan mint az első képen

[link]

15/L

2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, csak most növesztem:)

[link]

17L

2010. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%

muszáJ

analfabéta hülyegyerek

2010. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ahha kössz én nkm fenékig érő hajam van de le akarnám nyiratni rövidre...Azért kérdem :)
2010. dec. 8. 17:31
 7/26 A kérdező kommentje:

Nézd meg kit nevezel hülyegyereknek ..

Tood NEm muszály vag yirni ide ..

És nem kérdeztem a véleményed hülyegyerek .. (17:30-as)

2010. dec. 8. 17:34
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

17:27 vagyok

Húúhh, de jó neked...:P Én sajnos megint hosszú hajat akarok, mindig ez van... Nagy nehezen megnő, aztán levágatom... Hajvágatás előtt 2 nappal még azt mondtam: fenékig érő hajat szeretnék... Gondoltam egyet, és levágattam... Most megint fenékig érő hajat szeretnék...:D

Szerintem am nyugodtan levágathatod, ha úgy érzed, jól állna. Egy kis változatosság sosem árt.

2010. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

háth igen ...

Én nagyon leszeretném vágatni de mindenki azt mondja hülye vagyok ha levágatom mert ,h mindneki felvarrat magának hajat és meg leakarom vágatni ..

de manapság nem látok welem 1korú lányoknak hosszú hajat az egyik barátnőmnek fenék alá ért és levágatta teljesen a nyakáig érőre úgy ,h alig ért le ...

most már persze a melléig ér ..

de én úgy sajnálom midnig huzom az időt ,h majd múljon el a sulikezdés majd ez az amaz igy mindighalogatom ..

A frufrut illetve meg úgy vagyok ,h rendes átlagos frufrum van olyan szemöldök alá egy piciwel ér le ....

és azt is olyan oldalas fookzatosra szeretnék de ahoz még növeztem 1kicsit ...

a frufrud miylen? :)

2010. dec. 8. 17:49
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hány éves vagy ? Legalább fogadnál el, ha kijavítanak !

[link]


Amúgy ilyen.

2010. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!