Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen időnként vágjátok a...

Milyen időnként vágjátok a hajatok?

Figyelt kérdés
És én milyen időnként vágjam?Mert szeretném növeszteni és nem tudom,hogy mikor kell,utoljára augusztusban voltam
2011. okt. 4. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
havonta mikor festésre megyek szólok a fodrásznak, hogy a végeit kapja le. SZóval én havonta vágatok egy minimálisat, max kéthavonta.
2011. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én 13 éves korom óta növesztem, jelenleg derékig ér. Sosem festettem, az elmúlt 8 évben kb. 4-szer vágattam belőle...

Növeszteni csak így lehet, különben, ha állandóan vágatod, sosem nő meg. Gliss kur hajápolót használok évek óta, így nem töredezik a hajam.

2011. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

én már nem tudom mit higgyek,valaki azt mondja,hogy hetente kell vágni picit belőle,mert úgy tuti nőni fog,más meg nem vág belőle semmit

most akkor hogy van ez?

2011. okt. 4. 19:55
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
szerintem ez hajfüggő is, milyet örököl. Nekem váll alatt kicsivel teljesen megáll a növés, ha nyíratom akkor is, ha nem, akkor is. egyébként 8 év alatt 4 vágás kicsit hát hogy mondjam, nem mindenkinek ajánlott. semmi fazonja nincs, elveszti a tartást, csak lóg. Én ezt igénytelennek tartom. Kevés olyan van, akinek a hosszú haja nem igényel a balzsamozáson kívül egyebet és passzol az arcához is!
2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

meleg ollós vágástól jobban nő, de a genetikának is szerepe van.

kedves utolsó! 8 év alatt nőtt meg? nekem majdnem a fenekemig ér, de két éve még a vállamig is alig ért.

én évente egyszer, max. kétszer vágatok a végéből 5-10 centit

2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy rendszeresen van vágva, nem nő jobban! Ez tévhit.
2011. okt. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

értem,köszi a válaszokat

attól félek,hogy nem lesz derékig érő hosszú hajam mert eddig csak válltól pár centivel ért mindig

legközelebb akkor majd csak decemberben fogok belőle vágni aztán majd kialakuk

2011. okt. 4. 20:13
 8/11 anonim ***** válasza:
félévente!
2011. okt. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vágás nem befolyásolja a növekedés sebességét, viszont segít vastagon és egészségesen tartani a hajvégeket.

Én 1-2 havonta vágom a hajam végét, 0,5-2 cm-t minden alkalommal. Mikor jobban növesztettem, akkor általában 3 havonta 1 cm-t vágtam belőle. Mégis combig érő hajam van. Fodrászra viszont nem bíznám, mert eddig mindig az volt, hogy sokkal többet vágtak, mint amit kértem.

2011. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is növesztem már másfél éve. Akkor a vállamig ért a hajam, most pedig már a könyökömig ér. Bár nekem elég gyorsan nő a hajam, havi 2-3centit. Évente 1x megyek el, max 2x vágatni 5 centit.
2011. okt. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!