Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor kezdjem el festeni a...

Mikor kezdjem el festeni a hajam? Es az mennyire egeszseges a hajnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Miért szeretnéd festetni, nem tetszik az eredeti színe, vagy divatból, mert más is festeti?

Egyébként szerintem nincs korhoz kötve, nekem azt hiszem 15 évesen volt először színezve, festve talán 20 éves lehettem.. Azóta is festetem, bár nem gyakran, inkább melíroztatom, hogy ne kelljen olyan gyakran menni.

A hajam soha nem volt valami erős, nagyon vékony szálú és hamar is töredezik, már nem is tud megnőni olyan hosszúra, mint régen. :( Akkor volt, hogy hátközépig ért, most max váll alattig nő meg, mert utána már csak széttöredezik a vége, úgy néz ki mint a seprű. :( Szóval nem egészséges a hajnak a festés, pedig a mai modern festékek - akár fodrász csinálja, akár boltival fested - már kíméletesebbek, mégis tönkre teszik a hajat hosszú évek alatt. Hogy akkor miért festetem még mindig? Mert már hiába is szeretném az eredeti hajszínemet, nem lenne olyan. Szép, gesztenyebarna hajam volt, most már valami szürkés-feketés színű lenne, ha hagynám lenőni, úgyhogy marad a festék. (szőke melír)

Azt javaslom, hogy ha amúgy elégedett vagy a hajszíneddel, akkor ne bántsd, vagy ha mégis, akkor minél később. :)

Remélem segítettem valamit a saját tapasztalataimmal.

Szép napot! :)

31/N

2010. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajfestés nem kötelező
2010. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!