Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos HÁZI praktikáka...

Milyen hatásos HÁZI praktikákat tudtok az erőteljesen mitesszeres, pattanásos arcbőrre?

Figyelt kérdés

Mindenféle kenceficét próbáltam már, egyik sem használt.

Valami házi módszerre lennék kíváncsi, amivel végre eltüntethetem a mitesszereket és pattanásokat az arcomról.

Kozmetikust nem engedhetjük meg magunknak, és nem is nagyon szeretnék oda menni.

Tehát tudtok valamit ajánlani?


Köszi, F14.


2010. dec. 12. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
az nagyon jó h egy vattapamacsra 100%os citromlevet csepegtetsz (lehet kapni lidl-ben), de végülis az 50%is jó, és raksz rá kristálycukrot, mindegy h barna v fehér, és bedörzsölöd vele :) remélem beválik
2010. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

előző vok: ez amit írtam a mitesszerekre jó, patanásokra nekem az vált be a legjobban h hideg vízzel megmosom naponta többször és nem törlöm meg (próbáltam már a garniertől kezdve a no namekig, olivaolajos oregánós, élesztős stb pakolást de egyik sem vált be)

ja és elv az is jó ha minden nap eszel egy kis élesztőt... meg ha az arcodra kened elv az is de nekem cska rosszabb lett..

2010. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Menj el bőrgyógyászhoz, azt fizeti a TB. Ezek a házi gyógymódok csak ideig óráig hatnak. (tapasztalat)
2010. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Próbáld ki az aspirin pakolást. 1-2 aspirin tablettához keverj pár csepp vizet, hogy pépesebb legyen. Egy pici méz is mehet hozzá. kb. 10percig hagyd rajta a pakolást, majd mosd le. Heti 1-2 szer használd.


Ja és először csak kis felületen próbáld ki, van aki érzékenyebben reagál erre, úgyhogy csak óvatosan.

2010. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Most ez akkora kamu duma, egy kozmetikus 3000 forint, azt azért nem lehetetlen havonta kifizetni.
2010. dec. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy kozmetikus nem 3000 havonta. A kezeléshez add hozzá kencéket (mert általában adnak otthonra) , az utazási költséget stb.


És egy kozmetikus egyáltalán nem garancia arra, hogy megjavul a bőre. Rengeteg hozzá nem értő, tapasztalatlan kozmetikussal találkoztam eddig. Egyik sem tudta hosszú távon rendbehozni a bőrömet. Ennyit erről.


Szerintem keress fel egy bőrgyógyászt. Ezt a TB támogatja, vagyis nem kerül pénzbe.

2010. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kozmetikushoz tényleg nem szeretnék menni, egyrészt az ára miatt, másrészt tényleg nincs garancia arra, hogy az általa felírt dolgok használnak, és nem dobok ki 10-15 ezreket.

A bőrgyógyász szóba jöhet, kösz.

A citromosat kipróbálom majd, várok még tippeket mindenkitől!

2010. dec. 13. 06:38
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Ki ne próbáld a citromosat! Kimarja a bőrt. A cukor ráadásul annyira ledörzsöli, hogy többet árt, mint használ!

Az előttem szólóak is írták már, hogy ezek a házi módszerek csak egy bizonyos ideig hatnak, de az alap problémát nem tüntetik el. Hidd el, én is ugyanilyen helyzetben voltam. De elmentem bőrgyógyászhoz, és írt fel egy olyan kencét, ami segített. Hidd el, jobban jársz, ha szakértők véleményét kéred ki, mint itt, a kis tinik véleményét, akik itt 100%-os citromot ajánlanak az arcodra... Jajj!

2010. dec. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező ne hallgass az utolsóra,a citrommal semmi probléma nincsen. Ahogy írta valaki feljebb,cukorral összekeverve jó bőrradír lesz belőle. Egy nagyon jó pakolás: pár csepp citromot keverj össze 1 tojássárgájával,hagyd az arcod amíg meg nem szárad(akkor jó ha nem tudsz már mosolyogni) & mosd le. Furin néz ki,de jó :D A citrom leszárítja a pattanásokat,a tojás hidratál.
2010. dec. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

már bocs de nekem a citromos jobban bevált, mint amiket a bőrgógyász írt fel (több kenőcs, meg gyógyszer)

szóval ennyit erről nagyokos

2010. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!