Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hatásos HÁZI praktikáka...

Milyen hatásos HÁZI praktikákat tudtok az erőteljesen mitesszeres, pattanásos arcbőrre?

Figyelt kérdés

Mindenféle kenceficét próbáltam már, egyik sem használt.

Valami házi módszerre lennék kíváncsi, amivel végre eltüntethetem a mitesszereket és pattanásokat az arcomról.

Kozmetikust nem engedhetjük meg magunknak, és nem is nagyon szeretnék oda menni.

Tehát tudtok valamit ajánlani?


Köszi, F14.


2010. dec. 12. 22:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
tömény citromot ne tegyetek az arcotokra!! jesszus istenem... a tojás sárgája ok, b vitaminban gazdag, de sok benne a zsír.
2010. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
azért a kozmetikus nem olyan drága,meg nem 10-15 ezer forintos kencéket ir fel,vannak akár 1000ért is. na de hát te nem ezt akarod akkor írok(nem tudom h írta-e valaki már,bocsi,nem minden választ olvastam el) vizezd be az arcod és tengeri sóval dörzsöld. vagy kamilla teával mosogasd,ez leszárítja a pattanásokat. meg gőzöld és próbáld utána tiszta kézzel kinyomkodni,utána pedig arctonikozd le. az nem olyan drága.
2010. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz az a legjobb!
2010. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg menj el bőrgyógyászhoz, mert mi nem látjuk a bőröd, és nem is értünk mindenkiéhez, mindenkinek más válik be. Van, akinek jó a citrom,a só, a tojás, van akinek nem.
2010. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Amit nekem ajànlottak ès bevàlt:


Almàt, krumplit ès uborkàt le reszelni. A levèvel a tisztìtott arcbőrt àttörölni, majd a reszelt egyveleget összekeverni ès pakolàskènt felkenni.

2016. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!