Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Töredezett hajra jó a kalcium...

Töredezett hajra jó a kalcium pezsgőtabletta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2010. dec. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A töredezett hajon csak az olló segíthet. Meg amúgy sincs nagy szüksége a hajnak kalciumra. Inkább fehérjére, vasra, B, D, A vitaminra, biotinra.
2010. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én mióta szedek cinktablettát(+ van benne A,E vitamin+biotin) a bőröm valami hihetetlenül szép lett, a hajamról nem is beszélve. Én ezt ajánlom:)
2010. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem, hogy töredezésre hajlamos haj. A hajvég nagyon száraz és ettől törik a hajam. Nagyon vitaminhiányos és ezt a vitamint kellene pótolni. Barátnőm a kálciumtablettát ajánlotta és ezért kérdeztem meg. Amúgy Kedves Második! A hajnak szüksége van kálciumra :)

Az utolsó válaszolónak köszönöm a segítséget.

2010. dec. 17. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A haj akkor nő rendesen, ha egészséges valaki. Ahhoz, hogy egészséges legyen, minden vitaminra, ásványi anyagra és tápanyagra szüksége van a szervezetnek, ha így nézzük kalciumra is. Viszont ez nem az, ami a legfontosabb neki. A legfontosabbak azok, amiket írtam, elsősorban a fehérje, mivel abból épül fel. A hajvitaminokba se nagyon szoktam kalciumot rakni.
2010. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy ha a hajvégeid szárazak, akkor bármit szedhetsz, nem fog tőle megjavulni, mivel a haj halott, semmi nem juttat a végébe tápanyagot. Elsősorban a nem megfelelő ápolás miatt száraz, ami ellen nagyon jók az olajos pakolások, balzsamok, vagy ha beolajozod a hajad és rajta is hagyod az olajat. A száraz hajvégek nem a vitaminhiány miatt vannak, hanem attól, hogy nincsenek rendesen hidratálva. Száraz fejbőrt viszont okozhat az, ha nem eszel elég olajos magvat, de te a végét írtad.
2010. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én már mindenféle kencét kipróbáltam és semmi sem használt. Olajtól kezdve a házi pakolásig minden. Egy-két terméktől még szárazabb lett a hajvégem, mint amilyen volt. Barátnőm ajánlotta és Neki bevált. Nagyon tört a haja a sok szőkítés miatt és elkezdett kalciumot szedni rá. Most gyönyörű haja van. Az igaz, hogy mostmár fekete, mert befestette, de egyátalán nem törik neki azóta amióta szedi a kalciumot.
2010. dec. 18. 11:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Rosszat biztos nem tesz, ha szeded. De gondolom a barátnőd le is vágatott belőle.
2010. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!