Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud még megoldást a...

Valaki tud még megoldást a testszag ellen?

Figyelt kérdés
szóval 17 vagyok , és testszgom van, pedig rendszeresen fürdök ,minden este, és rendesen megis törölközök, használok parfümöt ,izzadásgátlól is , reggelenete mosakszok, mit tudnák még kezdeni?? (és légyszi normális komikat!)
2010. dec. 15. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
rexona spray.
2010. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gyógyszertári solutio antisudorica. nekem is csak ez vált be. Mindegyik deo használt kb. 1 hétig, aztán jött a szag újra..
2010. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran használjátok az antisudoricát? Higítjátok? Mert ezt is olvastam valahol, hogy kellene higítani.

A tapasztalataim: elkezdem használni, tök jó, nem izzadok. Aztán pár hét múlva mégiscsak izzadok, rendszeres használat mellett. Ekkor abbahagyom egy hétre, aztán újra elkezdem használni. Pár nap múlva újra hat, de ismét csak 1-2 hétig. Ez miért van?

2010. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fürdés.
2011. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!