Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szalagavató bálra milyen...

Szalagavató bálra milyen hajat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kb. lapockáig érő, egyenes hajam van, oldalfrufruval.

Valami oldalra tűzött, hullámosított, vagy kontyféleségre gondoltam, ha tudnátok linkelni képet, megköszönném :)


2010. dec. 19. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

hát nekem is ilyen hajam volt még anno.... :D én simán kivasaltam és csá! szalagavató.... semmi jelentősége nincs csak kapsz egy szalagot amit kitűzhetsz a kabátodra és látják h végzős vagy. nagy bumm! osztálytárs lányaimnak mindnek cicomás nem áll jól neki haja volt :D a ballagás az már más tészta.... ott nekem begöndörített és oldalra csatolt hajam volt.

*L

2010. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Ha mindenképpen meg akarod csináltatni a hajadat valami szépre olyat válassz amit tudod hogy jól áll és már volt olyan...mert ha mondjuk kontyba megcsinálják a hajad a keringőhöz lehet tök idiótán nézel ki benne és aztán meg mikor vissza nézed a szalagavatós képeket...nem a legkellemesebb ráadásul mindenkinek olyan képe lesz rólad :)

2010. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



[link]



[link]



nekem ezek tetszenek nagyon:)

2010. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.nek üzenem, h szalagavató BÁL, szalag már megvan, de a bálon 3 tánc, menyasszonyi ruhába, szerintem az többet ér mint a ballagás ... ;)

2., 3. köszi :)

2010. dec. 19. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
hát..sztem is a szlagavató bál fontosabb...én olyan hajat akartam ami felül feltűzött tupírozott...oldalra fésült fru-fru...és egyenesre vasalva leengedve hátul...(mert mindenki göndört akart..) de bazira elcseszte szóval szétszedtem az egészet..kifésültem..kivasaltam azt csá...még a sminkemet sem tudtam megcinálni... Tanulság: akármilyen hajat is szeretnél...keress olyan fodrász aki tuti jól meg tudja csinálni...
2010. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik ez is [link]


szerintem iszonyat szép...

2010. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=xmn_OCxszRk


ezeket meg fodrász nélkül is meg lehet csinálni, utolsó voltam :)

2010. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!