Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem látszódnak még a...

Miért nem látszódnak még a kockák a hasamon?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok és 64 kg. Többen mondják, hogy elég vékony vagyok, de még mindig nincs kockás hasam. Kezdjek el tömeget növelni és utána szálkásítani az izmok növekedése érdekében vagy tovább diétázzak?
2010. dec. 20. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Első sorban sportolj.
2010. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A diétától sosem lesz kockahasad, csak leépülnek az izmaid. Gyúrni kéne hozzá meg sportolni. -.-"
2010. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A diéta nem minden. Jórészt az is kell. Én is kockahasra gyúrokde én gömbölydedebb vagyok. Edzeni kell de nem csak gyúrni. Én gyúrok is de mellete átmozgató sportként kosarazok. Mellette keményen diétázok. De az is tévhit hogy a diéta csak akkor diéta ha éhezel. Én nem eszek kenyeret tésztát és semmihízlalót, helyette halat yoghur natúr hús stb és sokszor keveset + este 6 után nem. Szóval neked nem diétáznid kell hanem izmot építeni. És sok sikert:D
2011. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!