Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 153cm/62kg A combomon hízás...

153cm/62kg A combomon hízás csíkok látszódnak és az oldalamon is mit csináljak, hogy elmúljon? HA mondjuk 6 kg le tudok fogyni akkor löttyet lesz a hasam. Túl súlyról ha lefogyok akkor sosem lesz már feszes a hasamon a bőr?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
sportolj
2010. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feszes már sosem lesz a bőröd.

A csikokra ugyanez a válasz, sohasem fognak elmúlni.


És? Feladod? Fenét! Hozd ki a maximumot, tegyél meg mindent, hogy olyan csinos legyél, amennyire csak lehess. Lehet, hogy a végeredmény még mindig nem egy top modell teste lesz, de biztos, hogy sokkal szexibb, mint a mostani állapot, és elmondhatod, hogy Te mindent megtettél, lesz önbizalmad is, és biztos, hogy jobb pasik fognak megnézni..


Hajrá! ;]

2010. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom fiatal vagy még, egészen biztos, hogy nem lesz löttyedt a bőröd, regenerálódni fog, persze a cicikre ez nem érvényes.

és a csíkokra sem, azok sajnos megmaradnak.

2010. máj. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csíkokat kend be minden nap kétszer testápolóval, vagy direkt erre a célra kapható kenőccsel ( striák elleni kenőcs ) és el fognak halványodni.
2010. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
most meg kövér vagy cserébe szép feszes a bőröd,gratulálok
2010. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én fiatalon duci voltam és lefogytam 14 kilót. a bőröm nem lett löttyedt sőt most mivel naponta sportolok is egész feszes. a csíkok pedig látszanak, de csak halványan, de tényleg nem feltűnő.a hasam pedig olyan szép lett hogy mikor voltam piercinget csináltatni, a nő aki csinálta megkérdezte hogy ilyen szép hasba hogyhogy nem előbb tetettem piercinget. :) szóval ne aggódj, diétázz és sportolj és lehet szép hasad.
2010. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat megfogadom!!!!!!!!!!!
2010. máj. 24. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!