Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha befeszítem a hasam és...

Ha befeszítem a hasam és kicsit lehúzom a hájt a hasamon akkor teljesen látszódnak a kockák. Az összes. Hogyan érhetném el, hogy alaphelyzetben is látszódjon?

Figyelt kérdés
Súlyzózok és futni is járok. Emellett nem csak futok, hanem sokat mozgok. Autóval nem nagyon megyek sehová sem, maximum ha messzire kell mennem (pl. másik városba). Sok húst eszek, és kevés olyan kaját eszek, ami fehér lisztből készül. Édességet csak nagyon ritkán eszek. Esetleg ha ezt folytatom letisztul? Ki is lehet a kockákat tapintani, ha nem húzom le a hájat, de ha lehúzom látszódnak is. Körülbelül 1éve csinálom, hasra is edzek. És az egész testemről tűnik majd el zsír vagy csak pár részről? 14/F
2010. jan. 3. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod a zsír alatt mindenkinek kockás a hasa. Ezeket hívják hasizomnak :)


Ha így folytatod egyébként idővel tényleg látszani fog majd, de egyenlőre ne ess kétségbe, elég fiatal vagy még, ilyenkor ez a normális.

2010. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mindenkinek kockás a hasa a zsír alatt. Viszont én arra vagyok kíváncsi, hogyha ezt fogom csinálni akkor rólam fog e zsír lemenni és esetleg elkezd látszódni alaphelyzetben is a hasizmom?
2010. jan. 3. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a kajáláson múlik, arról meg nem írtál semmit.

Az, hogy "sok" húst, meg "kevés" fehér lisztet eszel... Ettől nem lettünk okosabbak. Kinek mi a kevés, kinek mi a sok. Olyan alacsony testzsírszázalékot elérni, hogy látszódjon tökéletesen a hasizom, csak szigorúan felügyelt kajálással lehet. Persze ha 50 kilós valaki, akkor lehet simán nagyon vékony, de én pl. 90 vagyok, és így látszanak a kockák. Szigorúan számolom a kalóriákat, pontosan időre eszem, grammra kimérve. Ezt csak így lehet, nem véletlen, hogy kevés olyan ember van aki egyszerre izmos, és nem fedi zsír...

2010. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát nem kockás alapból a hasad!

Izmos, de nem kockás!

De ha 1-2 héten keresztül 100 felülést csínálsz akkor lesz mondju az nem megeröltető neked meg már biztos kockás a háj alatt az biztos!

2010. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!