Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék szemem van és világos...

Kék szemem van és világos bőröm, szerintetek jól állna a vörös?

Figyelt kérdés
Szőke már voltam csak az nagyon roncsolta a hajamat és most barna vagyok de ezt nem szeretem, ki szeretném próbálni a vöröst de még nem vettem a bátorságot =)
2011. nov. 20. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen vörös. ha erre a természetes vörösre gondolsz, sztem az jól állna :) de ha erre a borvörösre, akkor az nem hiszem :(
2011. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban, a természetes vörös valószínűleg jól állna. :)
2011. nov. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
egyet értek. de a borvöröset semmiképp. Nem hiszem hogy jól állna, de az is fontos hogy milyen a frizurád!
2011. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát félhosszú hajam van! Akkor lehet h kipróbálom. Nemtudjátok hogy mien az a hab?! Jó?!
2011. nov. 21. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam h jók a habállagúak, próbáld ki :)
2011. nov. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,kifogom ..köszi :) jah meg azt hallottam hogy a vörös ugyanúgy roncsolja a hajat mint a szőke?! ez hülyeség! Szerintetek? :O
2011. nov. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!