Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon feldagadt az egyik...

Nagyon feldagadt az egyik szemhéjam, körülötte kiszáradt a bőröm és piros is. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemészet?
2010. dec. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már máskor is volt ilyen, nem rohantam a szemészetre. Egy idő után magától is elmúlik, de ezt az időt szeretném gyorsítani.
2010. dec. 22. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem valami árpa féleség. nekem is szokott lenni...nekem bedagad, fáj, viszket. nekem a gyógyszertárban adtak rá egy kenőcsöt amivel kivül belülbekell kenni, azzal pedig kb 2 nap és elmúlik. nameg borogasd kamillateával.
2010. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem a túlzásba vitt sminkeléstől dagadt fel:S kamillázás nekem nem vált be, mégjobban kiszáradt. Köszönöm a választ!:)
2010. dec. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!