Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke hajam van, (eredetileg)...

Szőke hajam van, (eredetileg) de a szemöldököm sötét. Arra gondoltam, hogy hajfestékkel kiszőkíttetem és utána pedig világosbarna szemöldökfestékkel befestem. Milyen lesz belőle?

Figyelt kérdés

Próbáltam világosbarna szemöldökfestékkel.. de egyátalán nem változott semmit..Ezért gondoltam erre.

Előre is köszi a válaszokat!(:


2009. jan. 24. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ne mgad probálkozz ha nem menj el kozmetikushoz mert ő legalább érrt hozzá és kisebb az esély hogy elrontja.
2009. jan. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem (hajfestékkel) -nekem sikerült. De tudd, hogy léteznek szempilla -és szemöldökfestékek direkt erre a célra, fodrászkellék boltokban kaphatóak.
2009. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

LE is írtam,hogy vettem szemöldök festéket világosbarnát,de nem változott a szemöldököm színe!!! Elmentem egy kozmetikushoz: erre ő azt mondja ,hogy nem szoktak szemöldököt szőkíteni:D

Menjek el el egy másikhoz?

2009. jan. 24. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kozmetikus csinálja!elöször szőkítővel leszívja, aztán világosbarna szemöldökfestéket ken rá!
2009. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen,menj másikhoz.
2009. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
engem fodrászkellékes boltban elküldtek a francba hogy rézvörös festék nincs fessem hajfestékkel :S
2009. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
off: pedig van rézvörös festék...Reflektocil a neve és fodrászkellékesben van.
2009. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!