Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy Remington hajvasaló...

Vettem egy Remington hajvasalót.160 fokon vasalom a hajam, de vasalás közben gőzöl. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem éppen. Állítsd kisebbre a hőfokot.

Ha esetleg zsíros a hajad, akkor úgy ahogy normális de itt vedd lejjebb.

2010. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megszárítod? Lehet a víz gőzölög ki belőle, ha csak immelámmal szárítod meg.
2010. dec. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha gőzöl a hajad. Nekem is mindig szokott, pedig csak teljesen száraz hajat vasalok vele.
2010. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: ha ezt nem tekinted bajnak, akkor remélem a száraz, sprőd és agyontöredezett hajat se fogod...

Az baj. Vizes hajat akkor se nagyon vasalgass, ha rá van írva a vasalóra, hogy szabad, az csak annyit tesz, hogy a vasaló nem lesz zárlatos, a hajad ugyanúgy leéghet. Ha nem vizes a hajad kicsit se, akkor pedig a saját víztartalma száll el, ami ciki. Ja és ha hővédőt és ilyesmiket fújsz a hajadra, azt is meg kéne várni, hogy megszáradjon lehetőleg.

2010. dec. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Képzeld előző, hogy fényes, egészséges hajam van, pedig évek óta vasalom...szinte minden nap. És a fodrászom mondta, hogy nem gond, ha gőz száll a hajból vasalásnál. Az a lényeg, hogy ne legyen vizes, és ne sisteregjen.
2010. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem sistereg, csak gőzöl. Kipróbáltam 150 fokon is, úgy is gőzöl. De nem cska nekem. Ismim is megpróbálta a száraz hajával, és neki is gőzölgött. Amúgy fújok rá mindig hővédő sprayt, és utána várok , míg megszárad.
2010. dec. 24. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondta itt valaki, a saját víztartalma gőzölög ki. Én 230 fokon vasalom [de ritkán], és nekem nagyon ritkán gőzölög.
2010. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!