Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elektromos borotva mért...

Az elektromos borotva mért nem borotválja le az arcomat?

Figyelt kérdés

Vettem egy Braun elektromos borotvát(direkt kicsit jobbat, hogy használható legyen) és gyaklag semmit sem ér.. Ha hosszabbra hagyom(2-3 mm), ha rövidebbre(még borostának mondható) tök mindegy, egyszerűen nem vág semmit.. Vmi magyarázat/ötlet?? Száraz bőrön, hab nélkül próbáltam(habbal érdekesnek találom az elektromosat, de gondoltam ideírom:)))

Köszi a válaszokat!!


2010. dec. 25. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Expasimnak is ugyanez volt a problémája és szerinte az volt az ok, hogy egyrészt elég erős szőrszálai vannak, másrészt úgy nőnek, hogy rásimulnak az arcára és így nem tudja őket elkapni a borotva.

Hagyományossal azért megy jobban, mert ugye ott a hab eleve felemeli a szőrszálakat.

Lehet, hogy nálad is ez a gond.

2010. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!