Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat szeretném...

Sötétbarna hajamat szeretném közép- vagy világosbarnára festeni? Hogy tudok kíméletesen megszabadulni a sötét színtől? Radírozás, koktél?

Figyelt kérdés

Eredetileg világosbarna a hajam. Mindig középbarna volt a legsötétebb, de ez is áll jól. Legutóbb a drága( mára már ex-fodrászom) befestette önkényesen sötétbarnára, ami már annyira sötét volt, mint a fekete. majdnem sírva fakadtam, főleg, h sokan mondták, hogy öregít. Már volt vagy 4-5 centis lenövésem, elmentem (én, hülye) újra hozzá, hogy most egy árnyalattal világosabbat kérek..Erre ő világosbarnát kent rá, ami persze csak a tövemen látszik kb. 4-5 cm hosszan.. A többi sötétbarna..Úgyhogy pepita lett a hajam...Itt végképp betelt a pohár! Nagyon kiakadtam, főleg mert a hajam a mindenem.. Hosszú hajam van, elég dús, és most már mondhatom is, h egészséges, a sok-sok munkának köszönhetően, amit belefektetek..Mert egyébként nagyon hajlamos a száraz, seprűszerűségre...

Ez egy hete volt. ma elmentem fodrászhoz, aki azt mondta, hogy még várjak, ne fessek egyből rá, mert tönkremegy..Ő a blansolást ajánlotta, majd átfestést, de őszintén szólva annyira félek tőle, olyan sok rosszat hallottam, h eltörik, meg ilyesmi, azt nem bírnám ki! Akkor inkább maradok pepita...

A kérdésem az, h ezzel kapcsolatban mit ajánlanátok? Tapasztalatok? vagy hallottam a koktélozásról, radírozásról, az esetleg kíméletesebb?

Végülis csak 1-2 árnyalattal akarok világosabb hajat...


2010. dec. 27. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor várlak szeretettel,radír elég lenne és hajad is maradna,ha gondolod írj privit és küldöm a többi infót!
2010. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi az a radírozás?

előző, más is írhat Neked privit?

2010. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok,persze írhatsz,ha kérdésed van csak,akkor is.


Radír az egy olyan dolog,ami max 2-3árnyalatot szed ki a hajból hidrogén peroxid nélkül,tehát főleg a haj külső részéről.Nem károsítja a hajat.A felesleges mesterséges pigmenteket szedi ki.

A különbség mondjuk a leszívatás és a radír között olyan mint egy bőrgyógyászati arccsiszolás és egy sima bőrradír között.

2010. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!