Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől vannak ezek a csíkok,...

Mitől vannak ezek a csíkok, és hogy tudom eltüntetni, vagy halványítani?

Figyelt kérdés

13 éves,160 cm ,és 60 kg vagyok,a lábaimon ilyen csíkok vannak,és most egy (lila) a hasam oldalán is...

Sportolok,meg minden..


2010. dec. 27. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hirtelen nőttél, híztál, vagy fogytál le. Akkor szoktak ilyen lilás csíkok lenni hason, combon, vagy akár mellen is!! Sajnos nem lehet semmit tenni ellenük!!
2010. dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Striának (terhességi csíknak) hívják. A lényeg, hogy a bőröd nem bírta követni a növekedést és a bőr rostjai elszakadtak. Ha növekedés miatt alakult ki, túl sokat nem tehetsz. Viszont a hízásra, súlyingadozásra figyelj. Megelőzésként használhatsz feszesítő olajat, krémet.


Ja és idővel halványulni fog.

2010. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem még azt is mondták,hogy ha ránapozok/szolizok,akkor nem látszik annyira.

Szerintetek ez hasznos lehet?

2010. dec. 27. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van és nyáron kevésbé látszik de inkább néhány csík, mint egy bőrrák. Amúgy szerintem hogy mások nem is veszik észre.
2010. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!