Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamvasra fogó szőke hajfestéke...

Hamvasra fogó szőke hajfestéket tudtok? Sötét barna sok sárga pigmentet tartalmazó hajam van, de eddig még mindig sárgás lett.

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon légyszi, akinek van tapasztalata.
2010. dec. 27. 20:23
 1/4 anonim válasza:

Én 1 éve festem szökére a hajam de én is rézvörössel kezdetem eléggé sötét barnát vettem ezért nagyon csunya szine lett legalábbis nekem nem tetszett!!!Aztán kezdtem egyre világosabbal hamvas szinűre! attol szürke lett és akk rátaláltam a legjobbra maiben szőkitopor van csak belekell kavarni a festékbe és jo lesz nekem is azota szép egyenletes szöke a hajam és ha ez sikerül probálkozhatsz a hamvas szőkével is mert normálisan fog már rajta látszani megmutatom meglyik a legjobb szin!!Ez volt a legelsö amit felkenettem [link]

Ettöl rézvörös lett!!:S:S

[link]

Nekem ez jött be

2010. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

hamvasitó sampon tökéletesen bevált nekem

2010. dec. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szőkítőpor benne van a dobozban, vagy azt úgy kell mellé venni?

A hamvasító sampon nekem nem jött be. Ahol amúgy is világos volt a hajam, ott szürke lett, ahol meg nem szívta ki rendesen a festék, ott a sampon semmit nem ért.

Igazából valami természetes szőke színt keresek, a hamvasat csak azért írtam, mert elvileg a hamvas színek fogják le a legjobban a sárgás pigmenteket, csak nekem nem :)

2010. dec. 28. 00:28
 4/4 anonim válasza:
A szőkitőpor bene van a dobozba!!!kék szinű, ugy h ne ijjedj meg ha az egész festék kék lesz...:D Nyugi sikerülni fog ha azt a festéket hasznáod amit linkeltem, jah és nézd meg van e benne szökitöpor mert ha nincs nem jot vettél az gáz....Egy ezüst szüni kis tasakba van!!!
2010. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!