Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolást használsz?

Milyen hajpakolást használsz?

Figyelt kérdés

Mondhatsz boltit, illetve házit is.

Arra is kíváncsi lennék még, hogy a hajad melyik kategóriába tartozik:

1,zsíros

2,normál

3,száraz/töredezésre hajlamos

4,hajtőnél zsíros-hajvégnél száraz


Ha esetleg más kategóriába tartozik a hajad, akkor írd oda légyszíves! Nemet és kort is kérek.

Köszönöm! :)


2010. dec. 28. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

3-as és 4-es a hajam, alul olyan száraz tud lenni, mint a seprű, felül még normális, vagy zsírosodásra hajlamos (3-4nappal hajmosás után). Én avonos olivaolajas hajpakolást használok, avonos hajvégápolót, vagy dm-ben kapható kókusztejes hajkúrát. Nekem csak ezek segítenek, ha véletlenül nem tudom használni, seprű lesz megint a hajam. Nagyon erős szálú (kezelhetetlen) és rengeteg. Hajpakolás nélkül tudok úgy kinézni nő létemre 70 centis hajjal, mint Jimmy Hendrix.

Samponból és balzsamból a kék herbal essences vált be, más nagyon szárította.

2010. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én hajam a 3-4-es kategóriába tartozik. Gliss kur hajpakolást használok, kerek sárga tégelyes, nem tudom, mi a neve. Valamint fodrászkellékes üzletekben kapható kókuszos pakolást. Nagyon szeretem mindkettőt. :)

18/L

2010. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3. kategóriába tartozom, és Gliss Kurl Shea kasmír pakolást használok. Ehhez szoktam hozzákeverni egy kis Lush American Cream hajkondícionálót, mert az magában nagyon lelapítaná a hajam, az illata viszont isteni. De utána használok még hajvégápolót is.
2010. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Placenta hajpakolást használok, azt a nagy zöld bödönöset :)

Festett hajam van, nagyon töredezett a vége. Nem volt sokszor festve, csak kétszer, de ennyi is nagyon igénybe vette, ezért is hagytam abba a festést.

2010. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a normális válaszokat! :) Megy a plusz.
2010. dec. 28. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Kallos hajpakolásokat használok:

[link] --> placentásat, répásat, gyümölcsöset általában.

De csakis a hajvégekre!

Én fodrászkellékesben szoktam venni.

(nem festett a hajam)


Igaz nem hajpakolás, de nagyon jó kis termék: [link]


Remélem segítettem. :)

2010. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 4-es kategória vagyok. Azt szoktam csinálni, hogy Fructis 3 olajos balzsamot turbózok fel egy kicsit, és hajmosás után használom. Teszek hozzá olíva olajat, mandula olajat, mézet, tejet.
2010. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!