Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont/balzsamot/hajpa...

Milyen sampont/balzsamot/hajpakolást használsz?

Figyelt kérdés

Milyen a hajad? pl. fakó,töredezett,zsíros/száraz stb.

Melyik vált be?

Szereted a Herbal Essences-t és a Pantene-t?


2011. márc. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Head&shoulders sampon,Pantene balzsam,Gliss kur hajpakolás spray,Szilikonos hajvégápoló,Pantene ne-mosd-ki balzsam és Balea hajhab.Persze ezeket nem egyszerre használom,néha egyiket,meg másikat.Nekem zsírosodásra hajlamos,dús,göndör hajam van.Ezektől a termékektől nagyon szép,puha,csillogó hajam lesz.Főleg a Balea hajhab a legjobb.Head&shoulders sampont pedig azért használok,hogy ne korpásodjon a hajam.
2011. márc. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem,hogy a Herbal essencest nem szeretem,a Pantennek pedig csak a balzsamjai váltak be,a samponjai nem.
2011. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Babylove vagy Babydream sampont mert abban nincs semmi káros és olcsó is.Balzsamban Alverde aloe-hibiszkusz.A hajam zsíros tövű és a vége száraz.Hajpakolásnak meg ezt a balzsamot keverem pici olivaolajjal és egy kevés mézzel és rajtahagyom fél órát.
2011. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dulgon kids sampont, a balzsamokat mindig cserélgetem. Pakolásnak most éppen Syosst, de sokszor a balzsamot turbózom fel egy kis olajjal és azt teszem rá.

A hajam vastag szálú, dús, hullámos, zsírosodásra hajlamos. Heti 2x kell mosni.

A Herbal essences szerintem átlagos, Pantene-t évekkel ezelőtt használtam, akkor az volt a kedvencem.

2011. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is babasampont használok, mindig másikat, de általában babydream vagy babylove, mert olcsók. Balzsamból mindenféle volt már, majd most készülök venni valami újat. :)


A hajam meg vékony szálú, és elég száraz, főleg a vége, és lelapulásra hajlamos. :(

2011. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baba sampon, rossman balzsam, gliss kur kifésülőspray és gliss kur pakolás havonta 1-2 szer.
2011. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Száraz hajra hajpakolás: Serical tejproteines (fodrászkellékesben lehet kapni, nagyon jó áron, 1 liter 830 ft)

az az igazság, hogy a lakossági hajápolási cuccok nagyon gyengék... egy hajpakolás is max akkor ér igazán valamit, ha búra alá ülsz, vagy hajszárítózod, mert a hőtől hatol be a hajszálakba.

2011. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pantene hajbalzsam. évek óta ezt használom és nagyon bevált nekem. vagy a száraz hajra, vagy a töredezett hajra valót veszem, legutóbb az aloe verásat próbáltam ki.
2011. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!