Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért így nő a szakállam?

Miért így nő a szakállam?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok. Most hogy kezd erősödni a szőr az arcomon, észrevettem, hogy a jobb oldalamon 10x annyi szőr nő mint a balon. A pajeszom alatti részre gondolok az államig, és a nyakamra, ahol a jobb oldala full szőrös, a balon meg alig van valami. Ha akarnám, se tudnám megnöveszteni, mert ritka idiótán néz ki így. Nagy érdekel, hogy ez miért lehet, és hogy mit lehet esetleg tenni ellene? Kössz a válaszokat.
2010. dec. 29. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam valahol hogy vitaminhiány miatt is nőhet rosszul a szakálla valakinek.
2010. dec. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
68%
Lehet, hogy direkt leszármazottja vagy a honfoglaló magyaroknak akik köztudottan hosszu útat tettek meg keltről nyugatra s emiatt sokáig a jobb oldalukat érte a hideg északi szél... Persze az is lehet, hogy csak egy genetikai dolog. Senki se szőrösödik pont szimnetrikusan. Igaz ha még csak 19 vagy javulhat is a dolog.
2010. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Egyrészt genetika, hogy kinek hogy nő, másrészt 19 évesen még fog ez változni. Tudom, mert 20 éves korom óta vagyok szakállas, de állítom még mindig erősödik. Szóval ne aggódj, de az, ha egyelőre a teljes arcodat borotválod, nem árthat.
2010. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, kössz a válaszokat.
2010. dec. 29. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!