Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz gyantázás, hogyan tovább?

Bajusz gyantázás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek fehér a bőre és a bajusz részen pedig ronda fekete szőrszálak nőnek neki. Most rávettem, hogy menjen el kozmetikushoz és szépen megcsinálta neki de mostantól inkább otthon szeretné ezt csinálni. Mit ajánlotok? Otthoni gyanta, csipesszel szedni vagy mit? Melyik az amitől nem erősödik meg?
2010. dec. 29. 08:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni rossmannban arcgyanta csíkokat. vegye meg és hazsnálja egészséggel. nemfog tőle erősödni és egyszerű hazsnálni is
2010. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beleokoskodni, de én ugyanígy voltam, hogy gondoltam, majd otthon gyantázom a bajszomat... Párszor meg is csináltam, jó volt, jó volt, de volt, hogy nem szedte le az egészet. Aztán történt egyszer, hogy a gyantacsík csodálatos módon letépte a bőrömet... Behegesedett, nagyon csúnya volt 1-2 hétig. Én azóta inkább rászánom azt a 200 forintot és leszedetem a kozmetikusommal, mert látom, hogy mennyivel szebb és tartósabb, ha ő csinálja.

20L

2010. dec. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
*És én is hideg gyantacsíkot használtam.
2010. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik baràtnõmnek is felszakadt a gyantàzàstól, tényleg inkàb kozmetikushoz menjen
2010. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik baràtnõmnek is felszakadt a gyantàzàstól a bõre, tényleg inkàb kozmetikushoz menjen
2010. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jaja, otthon nem valami jó csinálni, inkább akkor ha nem akar költeni csipesszel is ki lehet szedni.
2010. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem nő visssza?
2010. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem nő-e vissza? Dehogynem... Csak nagyon lassan. Nekem 1 hónapig okés. :)

20L

2011. jan. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először menjen el kozmetikushoz. Nagyobb baj lehet ha otthon csinálja. Lehet érzékeny a bőre vagy rossz gyanta fajtát vesztek és kisebesedik, bevérzik majd a bőre. A kozmetikus nem fogja kinevetni csak megcsinálja, amit kér és kész.
2011. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyantázni kéne hanem kiszőkíteni olcsóbb és tovább is tart.Ja és nem fáj :D
2011. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!