Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajusz gyantázás, hogyan tovább?

Bajusz gyantázás, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek fehér a bőre és a bajusz részen pedig ronda fekete szőrszálak nőnek neki. Most rávettem, hogy menjen el kozmetikushoz és szépen megcsinálta neki de mostantól inkább otthon szeretné ezt csinálni. Mit ajánlotok? Otthoni gyanta, csipesszel szedni vagy mit? Melyik az amitől nem erősödik meg?
2010. dec. 29. 08:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Attól még, hogy szőkíti ugyan úgy ott van a szőrszál ráadásul nagyon látszik, eddig mindig szőkítette és szerintem nagyon rossz volt, ráadásul mindig kimarad pár fekete szőrszál.
2011. jan. 2. 13:00
 12/14 anonim ***** válasza:
itthoni szőkitést lehet?hogyan?
2011. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Veszel szőkítőport és úgy.


[link]


"Ronda lesz-inkább gyantáztasd.


Emlékszem, kozmetikus mesternőm alias Bartal Magdika mondogatta nekünk tanuló korunkban-hogy baromi ronda a bajusz -szőkítve.

Áll a buszmegállóban a nő, rásüt a nap, és szép sárga bajuszkája virít-hááát-nagyon csúnya."

2011. jan. 2. 14:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is szőkítem,és egyáltalán nem látszik,de lehet hogy ha vastagabb meg sötétebb lenne látszana.
2011. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!