Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne úgy...

Mit csináljak, hogy ne úgy álljon a hajam, mint aki közelebi barátságot kötött a 230-al? (infó lent)

Figyelt kérdés

Kb. a lapockámig ér a hajam, talán picit rövidebb.Tépett, ritkított a hajam és van frufrum.Sokak szerint jól áll ez a frizura, én is szeretem.


Mindig egyenes a hajam, mert vasalom.Hajmosás után megtörlöm és akárhogyan szárítom a végeredmény olyan lesz, mintha megrázott volna a 230...Elég sz*rul néz ki.

Mindenki ezt mondja, csak a szüleim nem.Ők meg vannak győződve arról, hogy milyen szép úgy a hajam.Könyörgöm, hogy lenne már szép, amikor a hajam alsó fele kinyúlt hullámos, a felső fele egyenes és a hab a tortán, hogy hiába van kirítkítva ilyenkor úgy nézek ki mint egy oroszlán.Hát ez minden, csak nem szép.


Ezért vasalom a hajam, kb. 3-4 éve.


Nem akarom, hogy eltöredezzen.Már többször próbáltam letenni a hajvasalót, de 1 hónapnál tovább sosem bírtam.Göndöríteni bárhogyan próbálom (hajsütő, hajvasaló, csavaró) nem sikerül, vagyis szép göndör/hullámos lesz, de pár óra alatt kirúgja magát hiába lakkozom le.

Fonni is próbáltam már, szóval vizesen befontam és úgy szárítottam meg, de az sem maradt meg a hajamba.

Az egyenesség viszont nagyjából megmarad benne, csak a végei szoktam visszakunkorodni.


Valakinek valami tipp a hajvasaláson kívül?

Az nagyon káros, ha hetente 2x vasalom a hajam?Hetente 2x mosom meg, így utána kivasalom, de ennyi:)

És használok balzsamot + hővédő sprayt hajvasaláshoz.

Ez így naagyon káros?


2010. dec. 29. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

figyi, sztem ha a vasalás melled ápolod a hajad és időközönként vágatsz a végéből akkor nemlesz semmi baja.

sokan ott rontják el, h vasalják-vasalják, de a végek levágásáról elfelejtkeznek, mert ők "növesztik a hajukat"

használj pakolásokat, használd a hővédődet, meg használhatsz hajkiegyenesítő sampont, balzsamot, vagy krémet is.

2010. dec. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Fodrászos rendszeresen járok, mivel ritkítva is van.Ahogy sűrűsödik a hajam, már nem áll jól, szanaszét áll, tehát kb. 3 havonta megyek fodrászhoz.Akkor vág a végéből is és ritkít is egy kicsit:)

2010. dec. 29. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!