Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » December elején kezdtem el...

December elején kezdtem el egy Aknenormin kúrát, és ugyebár nem nagyon szabad alkoholt fogyasztani közben. Nem szoktam inni, de most közeleg a szilveszter, és érdekelne, hogy mennyire kell visszafognom magam. Milyen hatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 23:45
 1/6 anonim válasza:

én egyszer ittam gyógyszerre alkoholt, amire nem szabadott volna, rosszul is lettem.

rengetek gyógyszerre ihatsz, vezethetsz, sportolhatsz, napozhatsz... amire ráirják, hogy ne! akkor ne tedd. mellesleg szerintem, ha ittál és nem lett bajod, akkor már nem is lesz. de légy türelmes. mellesleg aknéra nem is biztos, hogy jó az alkohol, de ezt nem tudom...

2010. dec. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
amúgy nem lehet alkohol nélkül bulizni? gondolom a válasz, hogy de úgy nem olyan jó, meg mindenki iszik, na meg a csajom/pasim is...
2010. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ó, nemtudom.az igazat megvallva én nem tudok aklohol nélkül bulizni, nem is szoktam nagyon. anélkül csak a sarokban ülök, vagy alapból el se megyek. eddig egy kis szájszárazságon kívül semmilyen mellékhatás nem jelentkezett, meg soha nem is voltam rosszul gyógyszertől. inkább ilyen konkrét válaszok érdekelnének, hogy ne igyál, mert meghalsz, vagy egyszer belefér, meg ilyesmik.
2010. dec. 30. 20:13
 4/6 A kérdező kommentje:
hát jó, én úgy gondoltam hogy a tudomány érdekében leszek tesztalany, és úgy néz ki élek. nem lettem rosszul, megvan mindenem. mivel a májamat nem látom, arról nem tudok nyilatkozni. ez persze nem garancia arra, hogy ti nem haltok meg, de egy próbát megér.
2011. jan. 2. 23:24
 5/6 anonim válasza:

Csáó! :)

Én november 10-én kezdtem el szedni az aknenormint, napi 30 mg-os adagban. Már szinte teljesen rendbe hozott hálistennek. Mindenkitől hallottam, hogy nem nagyon szabad erre inni, de mivel iszonyat szeretek mulatni, és általában alkohol társaságában, ezért kb. 1 hónapig bírtam ki. Azóta 1-2 hetente iszok kb :/, de semmi negatív következményt nem észleltem, a véreredményeimmel sincs probléma, szóval remélem, hogy ez csak orvosi túlzás :) Egyébként használ a cucc? :D

19/F

2011. márc. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, hatott, minden király.
2011. júl. 2. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!