Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónapja szolizok kb. és a...

1 hónapja szolizok kb. és a tegnapi 6percnél kiszálltam az 5. percnél mert már nem bírtam tovább, a szívemnél szúrt, és egy kicsit meg is szédültem, előtte nagyon szomjas voltam, és nem tudtam semmit se inni?

Figyelt kérdés
És már 1 napja fáj a szívem, de nem folyamatosan csak van mikor fáj van amikor nem. Miért fájhat?
2011. ápr. 22. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy kellő folyadékot kell bevinni előtte is meg utána is.Sztem ez játszhat közre.
2011. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt. 9percre mentem és 7nél kikellet jönnöm, mert majdnem elájultam és nekem is ilyen szorító furcsa érzés volt a szívemnél. Azért lehet, mert sokan voltak előtted és nagyon fel volt már melegedve a szoli és a kevés folyadék is közbejátszik. Mindig vigyél magaddal fél liter hideg vizet és cukrot. Szerintem ha érzed, mielőtt bemész, hogy a szoli túl meleg alapból akkor inkább menj vissza máskor. :)


19/l

2011. ápr. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Úgy vélem nem kell olyasmit erőltetni, ami kinyírja a szervezetet.
2011. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A legjobb megoldás: ne szolizz. Majd nyáron a strandon szépen lebarnulsz, egészségesen!
2011. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19/1 azóta Te jársz szoliba,mióta veled is +történt ez??
2011. ápr. 25. 20:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Mostanában nem járok de az eset után mentem még és nem volt semmi baj. De lehet, hogy csak a tudattól, hogy most felkészültem rendesen a vészhelyzetre:D De amúgy legjobb ha nem egyedül mész hanem a barátnőd vagy valaki elkísér:) De ha mindig rosszul leszel tőle akkor inkább ne erőltesd. Amúgy én utána mindig nyitva szoktam hagyni a szolit, hogy jöjjön rám a hideg levegő amit hűsítésként fúj utána az is sokat segít:)


19/L

2011. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19/L Köszi szépen!:) És te állóba vagy fekvőbe szoktál menni,én az állóba lettem rosszul!
2011. ápr. 26. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Álló! Fekvőt még sosem próbáltam:)
2011. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
velem is történt hasonló de csak az álló szoliban, és csak megszédültem mikor kiléptem ..azt mondták h leeshetett a vércukorszintem szal vigyél cukorkát:) fekvő szolival viszont még nem volt ilyen problémám..
2011. ápr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha,értem! Szerintem én most már megyek fekvőbe!
2011. ápr. 27. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!