Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először arctonik és utána...

Először arctonik és utána arcradír, vagy forditva? És milyen sűrűn használjam (tudom hogy az arcradir elég hetente 1-2x, és az arctonik? Böv. Lenn)?

Figyelt kérdés
Most vettem először arctonikot, hallottam róla hogy érdemes használni. Azt hogyan kell használni? ugy értem gondolom az arcra kell kenni de (pl) vattával, vagy hogyan?:d lehet hülye kérdés..most ne offoljatok, hanem léccives válaszoljatok rendesen mert ha offoltok azzal nem megyek semmire:(
2010. dec. 30. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
előbb a radír. de a radírt viszont a megtisztított arcra kell felvinni. a tonikot viszont arctisztítás után szokták használni :D ez a 3 lépcsős baromság sztem baromság amúgy. mindegy, én úgy szoktam h megmosom az arcom ilyen krémszappannal, aztán radírozok, lemosom és aztán tonik. mondjuk én tonikot nemhasználok, de a helyedben így csinálnám. mer a tonik arra való h a maradék koszt is levigye rólad.
2010. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nálam első lépés arctejjel megtisztítom az arcomat, következő lépés radírozás utána pedig tonik és hidratálás!

De arctej helyett lehet sima vízzel is vagy krémes szappannal arcot mosni vagy valamilyen arc lemosóval! De radírozni egy héten 1-2 alkalommal szoktam!


20/L

2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok vatta pamacsot szoktam használni a tonikhoz és minden nap használom!
2010. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segitettetek:D mindent elmondtatok amire kiváncsi voltam. köszi:d
2010. dec. 30. 19:49
 5/6 anonim válasza:

És milyen fajta radírok meg tonikok ezek? Engem is érdekel, de aneten csak nagyon nehezen találtam ilyesmit.

Az is érdekelni hogy így el lehet e tüntetni a kis miteszereket amik az egész arcomon vannak már több éve, de kinyomni nem akarom, mert az nagyon meglátszik utánna.

2011. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én kb 1-2 hete használom a tonikot minden este, de arcradirt azóta nem használtam pedig elég patis vagyok, de nagyon jól használ! az orromon, meg az államon volt sok, az orromon már egyáltalán nincs. jó, egy kevés van, de nagyon szép sima lett, és már sokan mondták hogy szép lett a bőröm.

én nemtudom, a polcon találtm, avon-os, henger alakú, fehér kupak, zöldes a lötyi, lehet régi és már nem lehet kapni, de valami ilyesmi biztos van.:)

2011. jan. 11. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!