Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pattanás tanácsokat,...

Milyen pattanás tanácsokat, tippeket tudtok nekem adni?

Figyelt kérdés
Bármit amit megtapasztaltál magadon!Tippeket adjatok nekem légyszíves!
2010. dec. 31. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Aknesol nagyon jól leszárítja a pattanásokat.
2010. dec. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Babaszappant semmiképpen se. Bőrgyógyász fel tud írni egy bizonyos DUAC GÉL nevezetű krémet. Elég kevés van benne és nagyon drága (2700 Ft körül) de használ az biztos.
2010. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jolvan kipróbálom mind 2-őt majd
2010. dec. 31. 21:12
 4/12 A kérdező kommentje:
köszike a tippet
2010. dec. 31. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
én szinte mindent kipróbáltam, de csak a fogamzásgátló vált be.
2010. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tonikkal áttörlöm az arcom minden este. Használok bőrradirt. Picit segit.

Valamelyik este raktam fel arcpakolást: egy fél élesztő, pici méz ,pár csepp valódi citromlé ... büdös volt és undoritó, de pár héten keresztül alkalmazom heti egyszer úgy döntöttem :)

2010. dec. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is szerezz be egy arclemosót-nekem egy Clearskin-em van, amit ugye bármilyen Avon katalógusban megtalálsz, s nem is drága. Ha nem szeretnél vásárolni, akkor reszelt almával kenegesd át az arcod, ennek is olyasmi hatása van.:) A gőzölést tudom még ajánlani, ami annyiból áll, hogy vizet forralsz s fölé hajolsz 5-10percre. A vízbe rakhatsz citromot, vagy kamillát, amiknek gyulladáscsökkentő hatásuk van. Ha tejszínt vagy tejfölt kensz az arcodra, s 10 percig rajta hagyod,majd lemosod akkor sokat teszel a bőröd hidratáltságáért. Ha megtörsz egy tojást s rákened a arcodra a fehérjét (persze nem kell az egész tojás, csak ami ellepi az arcod). Ezt rajtahagyod, ameddig érzed, hogy nagyon húzódik a bőröd, majd lemosod. Ugyanígy a sárgájával is, az is nagyon jó hatású. Ha le szeretnéd radírozni a bőröd, mézet keverhetsz össze cukorral, szépen ledörzsölöd vele az arcod (egy kicsit megvizesítheted az ujjaid, úgy nem fájdalmas), majd pedig lemosod. Ettől bársonyos les a bőröd. Este lefekvés előtt tehetsz a arcodra mézet, ami nagyon jó hatású a pattanások ellen. Ha uborkacikkekkel áttörlöd a arcodat, a bőröd megtelik fontos tápanyagokkal. Ha élesztőt keversz össze tejjel (ezt akár minden másnaponta) nagyon jó hatással lesz a pattanások ellen! Vagy pedig:összetörsz két szem aszpirint, és elkevered mézzel, felkened az arcodra, majd 20p után lemosod. nagyon jóó:)

amúgy ezt is heti 1x-2x ajánlatos. Illetve a paradicsom is nagyon jó a zsíros bőrre, csak egyszerűen átkened az arcod vele, vagy pedig összekevered tejszínnel.

Hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, hogy segíthettem. Nekem, mióta ezeket használom nincs bajom a pattanásokkal, csak néha jön elő egy-egy.:)

U.I.:Az arányokat, hogy miből mennyit rakj a pakolásokba, meglátod majd te is. Mindig annyit készíts,amennyire éppen szükséged van! BÚEK.:d

15/L

2010. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Avonos termékek nem jók.
2010. dec. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm utolsó előtti nagyon jók köszönöm:D
2010. dec. 31. 22:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Az élesztő méz citromos büdi arcpakolást is kifogom próbálni köszi:D
2010. dec. 31. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!