Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van a fejemen egy hely ahol...

Van a fejemen egy hely ahol bevolt törve. Semmi esély sincs rá, hogy ott ismet nőni fog a hajam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 04:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy ki fog nőni, mert a hegesedéssel a hajhagymáid megsérültek.
2011. jan. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez szerintem meg emberfüggő, mert én nagyon sebesre kivakartam a fejemen több pontot is, és azóta is van ott haj, de ahogy olvastam az első válaszolót, azthiszem ezt a rossz szokásomat most abba is hagyom. Na, de a lényeg, hogy szerintemm ég visszanőhet, de menj el egy bőrgyógyászhoz és ő okosabbakat tud mnodani+már létezik hajbeültetés is.
2011. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Az én fejem is betört kis koromban!Maradt 1 kisebb csík,de nekem sincs ott haj,és szerintem már nem is lesz!Úgy fésülöm és nem látszik.
2011. jan. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog ott haj nőni már. Öcsémnek is betört s feje 5 éves korában. Most 17, de azon a helyen azóta is 'kopasz'. Ki kell találni valami olyan frizurát, amiben nem látszik a kis folt.

20L

2011. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem. Volt egy ismerősöm, akivel az történt, hogy tesiórán kézizés közben sikeresen úgy ütközött össze egy másik sráccal, hogy annak a foga beleállt a hajvonalába/homlokába, és ott azon a kis helyen azóta sem nőtt ki neki a haj...
2011. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Jajj,de butaságot írt valaki. :) Szóval ha betörik,sajnos nem nő újra haj.Azért mert kivakarja valaki a fejét,ott visszanő,nem okoz azzal akkora sérülést mint mondjuk a koponyacsontok elmozdulása.Persze ettől beteges hogy ha kikaparod a fejed,mert ebben semmi jó nincs,ha véresre kaparod még el is fertőzheted és kaphatsz különféle nyavajákat.

Amúgy semmi gond nincs az ilyen hajkimaradással,sőt,amolyan szexepil szerintem. :) Nálam nincs hátránya a srácnak ha van ilyenje pl.Lányoknál meg hosszú haj esetén nem is látszik. :)

18L

2011. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismételt erős ütések miatt is hullhat a haj v ill. kopasz is lehet vki.
2011. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

annyi hogy nekem legtobbszor 3mm a hajam es azert latszik.Engem nem zavar csak azert ugy szebb lenne valamivel ha ott is lenne valami.

[link] itt latszik jol hogy mekkora.

17/f

2011. jan. 2. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!